نمایش از 03 خرداد 1395 بازدید: 2194
پرینت

     

جشن فارغ التحصیلی قریب به یکصد نفر دانشجو در رشته های مختلف تحصیلی و در مقطع کارشناسی و کاردانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه بر گزار شد.                                                                                                                  

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه ،در این مراسم که علاوه بر دانشجویان و مسئولین دانشگاه ،ریاست واحد   دشستستان نیز به عنوان مهمان حضور داشت ؛پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و نواخته شدن سرود ملی ،دکتر علی مختاری معاونت آموزشی ،دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ،این موفقیت را از طرف همه مسئولین و اساتید واحد به دانشجویان فارغ التحصیل تبریک گفت.                                                                                                                                       

 ایشان علم واخلاق را مکمل یکدیگر دانسته و دانش آموختگان را علاوه بر فراگیری علم به رعایت اخلاق در بکارگیری آن توصیه کرد. دکتر مختاری علم را پایه و اساس قدرت و ثروت در جامعه امروزی برشمرد. ایشان همچنین  از کلیه کسانی که در برپایی این آیین با واحد فرهنگی و امور دانشجویی همکاری داشتند قدردانی کرد.  ایشان اظهار امیدواری کرد که اینگونه گردهمایی ها هر ساله همزمان با فارغ التحصیلی دانشجویان تداوم داشته باشد.                                                                                  

در ادامه دکترداوود یحیایی رییس واحد دشستستان ورییس شورای تخصصی دانشجویی و فرهنگی ورزشی دانشگاههای آزاد استان بوشهر در سخنانی تلاش و پشتکار را یکی از رمزهای موفقیت برشمرد و اضافه کرد: گرچه استعداد و هوش در پیشرفت علمی موثر است ولی تجربه نشان داده است که تلاش و پشتکار در تمامی مراحل موفقیت تحصیلی و علمی دانشجویان نقش به سزایی دارد. ایشان دانشجویان را به تلاش و پشتکار در جهت کسب دانش و ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر تشویق کرد.                                                                                                                                   

درادامه  به پاس زحمات برگزار کنندگان مراسم ، با اهداء لوح تقدیر از خدمات آقایان فاضلی و ابراهیمی و خانم علیزاده از کارمندان این  واحد دانشگاهی،  قدردانی شد.در پایان پس از برگزاری موسیقی سنتی و تاتر طنز توسط عده ای از دانشجویان مراسم با اهداء جوایز و لوح تقدیر به دانشجویان فارغ التحصیل خاتمه یافت.                                

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد گناوه       روح اله موسوی تاریخ نشر خبر :1395/03/03

پیوند های مفید

آرشیو اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر  گناوه

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس دانشگاه : بندرگناوه - چهارراه معلم-خیابان دانشگاه آزاد اسلامی 

تلفن تماس : 07733148399-07733148400-07733148320


.:|کلیه حقوق این سایت در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه میباشد می باشد|:.