آغاز ثبت نام بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیمسال اول 99-98

   
   
نمایش از 04 خرداد 1395 بازدید: 1323
پرینت

مشروح خبر:

کرسی آزاداندیشی باموضوع سبک زندگی درواحد گناوه 

کرسی آزاد اندیشی با موضوع سبک زندگی (روابط دختر و پسر)در واحد گناوه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه ،همزمان با میلاد با سعادت منجی عالم   بشریت  حضرت مهدی  (عج)  همایشی با عنوان کرسی آزاد اندیشی با موضوع سبک زندگی  و با تمرکز بر روابط دختر و پسر در واحد گناوه برگزار شد.

در این گردهمایی که حجت الاسلام سید مرتضی حسینی مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد استان بوشهر حضور داشت،ابتدا دکتر یداله قلایی زاده با خیر مقدم به مهمانان گرانقدر و دانشجویان محترم حاضر در جلسه ،اظهار امیدواری کرد که برگزاری چنین جلساتی در دانشگاهها بتواند در روشنگری ،رفع شبهات و پویایی تفکر قشر جوان و تحصیلکرده ما مفید باشد.                                                            

سپس حجت الاسلام حسینی  قبل  از شروع  پرسشهای  دانشجویان در مقدمه ای کوتاه  رهاورد  دین  برای انسان را  مهم و حیاتی دانست .  ایشان بیان داشت  :  دین بنا  دارد سعادت دنیا و آخرت را برای بشر  تامین کند و هلال و حرام الهی و بحث محرم و نامحرم جهت سلامت و حفظ حریم   و حرمت فرد و جامعه است .   ایشان  ادامه داد که اگر اسلام را زمینه ساز  تمدن و پیشرفت  بدانیم با دو بخش از آن روبرو هستیم که یکی بخش ابرازی آن است  و دیگری بخش مرکزی و هدف غایی آن است  که سبک زندگی  و زندگی اجتماعی  و روابط  بین افراد در جامعه اسلامی  در این بخش قرار می گیرد .  ایشان  از طرح پرسش و رفع شبهه وانتقاد سازنده توسط دانشجویان در زمینه موضوع مورد بحث  با رعایت  انصاف  استقبال  کرد .  در ادامه جلسه با پرسش و پاسخ  دانشجویان  و پاسخگویی مستقیم از جانب حجت الاسلام حسینی پایان یافت .                                

روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی گناوه   سید روح اله موسوی   تاریخ نشر خبر:1395/03/03

پیوند های مفید

آرشیو اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر  گناوه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس دانشگاه : بندرگناوه - چهارراه معلم-خیابان دانشگاه آزاد اسلامی 

تلفن تماس : 07733148399-07733148400-07733148320


.:|کلیه حقوق این سایت در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه میباشد می باشد|:.