آغاز ثبت نام بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیمسال اول 99-98

   
   
نمایش از 02 مرداد 1395 بازدید: 1188
پرینت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر گناوه دهمین شورای تخصصی پژوهش و فناوری با میزبانی واحد گناوه برگزار شد.

در این گردهمایی ابتدا دکتر عبدالرحیم  پذیرا رییس دبیرخانه هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در سخنانی مقوله پژوهش را یکی از مهمترین مباحث روز و پایه و اساس پیشرفت و توسعه فناوری در کشور قلمداد کرد. ایشان از واحد گناوه بابت مهیا کردن مقدمات میزبانی این دوره از شورای تخصصی پژوهش قدردانی کرد.                                             

سپس دکتر یداله قلایی زاده رییس دانشگاه آزاد واحد بندر گناوه بعد از خیر مقدم به حاضران در جلسه ،ابراز امیدواری کرد که بهبود عملکرد پژوهشی بتواند راهگشای خیلی از مشکلات جامعه و مراکز آموزش عالی و پاسخگوی نیاز های علمی آنان باشد.                              

در ادامه دکتر اسماعیل کوه گردی رییس شورای تخصصی پژوهش و فناوری دانشگاههای آزاد اسلامی استان بوشهر با سپاسگذاری از واحد گناوه جهت میزبانی این دوره از همگان خواست که با آمادگی و حضور مستمر در جلسات آینده  شورا بر پویایی آن بیفزایند.                               

در این نشست که معاونان پژوهشی کلیه واحدهای دانشگاهی استان بوشهرنیز حضور داشتند با ورود به بحث های تخصصی پژوهشی مقوله هایی مانند نحوه رقابت صحیح واحدها با هدف هم افزایی و رشد همه جانبه واحدهای دانشگاهی استان ،تشکیل مراکز تحقیقاتی و پژوهشی ،سرمایه گذاری با توجه به ظرفیت بومی واحدها ،توسعه پژوهش در همه ابعاد در واحدها ، مسائل و مشکلات و چالشهای پیش رو در حوزه پژوهش ،شرکتهای دانش بنیان و نحوه جذب حداکثری بودجه پژوهشی توسط واحدها و پاره ای از مسائل تخصصی دیگر حوزه پژوهشی مورد بحث وبررسی قرار گرفت.                                        

پیوند های مفید

آرشیو اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر  گناوه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس دانشگاه : بندرگناوه - چهارراه معلم-خیابان دانشگاه آزاد اسلامی 

تلفن تماس : 07733148399-07733148400-07733148320


.:|کلیه حقوق این سایت در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه میباشد می باشد|:.