آغاز ثبت نام بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیمسال اول 99-98

   
   
نمایش از 04 دی 1395 بازدید: 1165
پرینت

به نقل از خبرنگار آنا در واحد گناوه ،،جلسه هایی با عنوان جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر و جلسه شورای تخصصی دانشجویی و فرهنگی در دانشگاههای آزاد اسلامی استان بوشهر با حضور دکتریوسف  قیصری دبیر هیات امناء و رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر ،دکتر عبدالرحیم پذیرا  رییس  دبیر خانه هیات امنا دانشگاه آزاد استان بوشهر ،حجت الاسلام حسینیان مسوول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد استان بوشهر ،روسای شوراهای تخصصی ،معاونین دانشجویی و فرهنگی واحدهای استان ،خانم دکتر زیبا توکلی رییس واحد گناوه به همراه  معاونین واحد و روسای سایر واحدهای دانشگاهی استان بوشهر به میزبانی واحد گناوه برگزار شد .                                      

دکتر یوسف قیصری با تاکید بر حرکت واحدهای دانشگاهی به سوی خودکفایی و عدم وابستگی به شهریه دانشجویان ، ایجاد و تقویت شرکتهای  دانش بنیان و توسعه آزمایشگاهها ،طرحها و و کارگاههای مرتبط با این زمینه در برخی واحدهای دانشگاهی را گامی مهم در این راستا برشمرد.ایشان با خرسندی از اینکه هم اکنون واحدها با توجه به هزینه و درآمد  از وضعیت مالی مطلوبی برخوردارند، لازمه  ادامه این روند را مدیریت صحیح و تلاش مستمر در تمامی زمینه ها دانست.      

دکتر قیصری به همه واحدها توصیه کرد که جهت راه اندازی غرفه فرهنگی استان بوشهر در نمایشگاه محصولات فرهنگی دانشگاه آزاد و استفاده از محصولات فرهنگی دانشجویان و حضور پررنگ کانون های دانشجویی و فرهنگی در غرفه همیاری شود.ایشان همچنین دکتر اشکان معصومی را به عنوان مدیر غرفه منصوب کرد .                       

 در این جلسه که دکتر عبدالرحیم پذیرا و دکتر داوود یحیایی نیز حضور داشتند ،پس از بحث و تبادل نظر وتاکید بر اهمیت موارد فوق بر لزوم ساماندهی به سامانه تعامل دانشجویی فرهنگی ،معرفی فارغ التحصیلان کارآفرین ،ظرفیت گردشگری استان بوشهر و معرفی اطلس گردشگری ،ایده های قابل تبدیل به شرکتهای دانش بنیان فرهنگی در غرفه تاکید شد. 

در ادامه دکترمحمد بهروزی رییس شورای تخصصی برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان استان بوشهر در خصوص بودجه استان بیان کرد که پیش بینی بودجه سال  96 انجام شده است وبا عملیاتی شدن آن در جلسات آتی ،راههای عملیاتی شدن آن بررسی میشود. ایشان همچنین به بررسی فضای استان بوشهر از لحاظ جمعیتی و دانش آموزی ،بومی گزینی و دانشجویان بومی وتاثیر آزمون تحصیلات تکمیلی و اشتراک رشته مقطع واحدها با سایر دانشگاهها پرداخت.                           

حجت الاسلام حسینی به نمایندگی از نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهای آزاد استان بوشهر گفت:وحدت حوزه و دانشگاه به منزله حوزوی شدن دانشگاه یا دانشگاهی شدن حوزه نیست ،بلکه صاحبنظران  هر دو قشر باید به بیان مشکلات و راهکارهای موجود پرداخته و در ارتقای شرایط پیشرو باشند.                                                

در حاشیه این گردهمایی و پس از پایان جلسه حاضران در یک اقدام نمادین  با کاشت نهال درتوسعه یکی از فازهای واحد گناوه جهت گسترش فضای سبز در دانشگاه مشارکت کردند.                                    

 

     

پیوند های مفید

آرشیو اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر  گناوه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس دانشگاه : بندرگناوه - چهارراه معلم-خیابان دانشگاه آزاد اسلامی 

تلفن تماس : 07733148399-07733148400-07733148320


.:|کلیه حقوق این سایت در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه میباشد می باشد|:.