1397حمایت از کالای ایرانی

نمایش از 27 آبان 1396 بازدید: 867
پرینت

اساتید،کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد واحد گناوه هفته کتاب را گرامی داشتند.                                       

به گزارش روابط عمومی واحد گناوه و خبرنگار آنا ،همزمان با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی ،مراسمی با حضور دانشجویان ،اساتید و کارکنان واحد گناوه در سالن اجتماعات این واحد برگزار شد.                       

در این گردهمایی که جمعی از نویسندگان ،خبرنگاران و مشاهیر شهرستان حضور داشتند،دکتر احمد خلیفه معاون آموزشی ،دانشجویی و فرهنگی واحد پس از خیر مقدم به مهمانان بیان کرد که انتظار استقبال بیشتری داشتیم. این نشان می دهد که حوزه کتاب و کتابخوانی در شهرستان گناوه مظلوم است.                                             

وی اضافه کرد که این واحد دانشگاهی با هدف ترویج کتاب و کتابخوانی در شهرستان گناوه و تشویق دانشجویان و پژوهشگران و فعالان حوزه کتاب تصمیم به برگزاری چنین همایشهایی در سالهای آتی را نیز دارد. ایشان همچنین همه دوستداران کتاب را به همکاری در این امر مهم دعوت کرد.                                                

در این گردهمایی که تنی چند از نویسندگان و مولفان گناوه ای نیز حضور داشتند، آقایان دریانورد ،کرمی،خلیفه زاده ،عباسی،فرهادی،جلال پور و عرب زاده از جمله نویسندگانی بودند که به معرفی برخی از مهمترین تالیفات خود در سالهای اخیر پرداختند. همچنین از چند کتاب جدید نوشته شده توسط نویسندگان گناوه ای نیز رونمایی شد. در پایان بخش فرهنگی واحد گناوه با اهدائ لوح تقدیرخدمات نویسندگان و تلاشگران عرصه کتاب و کتابخوانی را گرامی داشت.    

      

                                         

پیوند های مفید

همه اخباردانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه

 

 

 

 

 

 

 

آدرس دانشگاه : بندرگناوه - چهارراه معلم-خیابان دانشگاه آزاد اسلامی 

تلفن تماس : 07733148399-07733148400-07733148320


.:|کلیه حقوق این سایت در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه میباشد می باشد|:.