آغاز ثبت نام بدون آزمون در مقاطع کاردانی و کارشناسی نیمسال اول 99-98

   
   
نمایش از 30 بهمن 1396 بازدید: 919
پرینت

وداع دانشگاهیان دانشگاه آزاد گناوه و مردم با پیکر شهید گمنام

همزمان با ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، آیین استقبال و وداع با پیکر یک شهید گمنام یکشنبه شب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه باحضور گسترده مردم مومن و شهیدپرور این خطه برگزار شد.                                                         

پیکر پاک این شهید روزگذشته به سپاه انصارالحسین (ع) گناوه انتقال و پس از حضور در بسیج در میان اشک عزاداران فاطمی روی دوش مردم وارد دانشگاه آزاد اسلامی شد و با ادای احترام در جایگاه مستقر و مردم با آرمان های شهدا تجدید عهد کردند.پیکر این شهید در روز دوشنبه در آیینی در حوزه علمیه بوشهر خاکسپاری می شود.                         

فرمانده تیپ پیاده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهرگفت: استان بوشهر در ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) میزبان پیکرهای 12 شهید گمنام شده و مردم باحضور پرشور خود در آیین استقبال از آنان متعهد می شوند راه این شهدا را عالمانه، آگاهانه و مجاهدانه، محکم و استوار ادامه دهند.                                                                         

سردار محمدتقی صفری افزود: انقلاب اسلامی در حقیقت دین مبین اسلام را احیا و استقلال و آزادی، اقتدار و صلابت و روحیه استکبارستیزی را برای ملت و کشور به ارمغان آورد.

وی گفت: در به ثمررسیدن و تداوم شجره طیبه انقلاب و دفاع از دین مبین اسلام به رهبری امام راحل خون های زیادی ریخته شده و دراین راه جوانان غیور و سلحشور با پرورش در دامان مادران خود حماسه های شگرفی خلق کردند که تا ابد یادوخاطره آنان در اذهان ماندگار خواهد بود.                                                                                 

فرمانده تیپ پیاده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهارکرد: دشمنان از بدو انقلاب تاکنون به طرق مختلف علیه نظام اقدام به توطئه های فراوان کردند اما با درایت رهبر فرزانه انقلاب و حمایت و پشتیبانی و حضورمردم نتوانسته اند به اهداف شوم خود نایل شوند.                                                                                                 

وی گفت: اطاعت از ولی فقیه، تداوم راه شهدا و وحدت و انسجام اقشار مردم، انقلاب و نظام را از دسیسه های دشمن محفوظ و پایدار نگه خواهد داشت.                              

سردار صفری بر برطرف کردن مشکلات و مطالبه های مردم توسط مسئولان تاکید کرد و افزود: مشکلات کشور با توکل به پروردگار و اراده مردم همانند دفاع مقدس حل خواهد شد.                                                                                                   

امام جمعه گناوه گفت: در ایام حزن و اندوه فاطمیه این شهر معطر به قدوم شهیدی بزرگوار شده که افتخاری بزرگ برای مردم این شهرستان است.                                        

حجت ااسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: ما به عنوان وارثان و حافظان خون این عزیزان باید پیام رسان آنان باشیم .وی باتقدیر از مردم این شهر و متولیان برگزاری ازجمله سپاه و دانشگاه آزاداسلامی در آیین استقبال و وداع با پیکر این شهید گفت: مردم مومن و ولایتمدار این شهرستان باحضور پرشور و گسترده خود در این برنامه یک بار دیگر با آرمان های شهدا تجدید بیعت کرده و وفاداری خود را به نظام و انقلاب که حاصل خون هزاران شهید است نشان دادند.                                                                     

در حاشیه این گردهمایی زیبا توکلی ریاست دانشگاه آزاد واحد گناوه ازشهدا به عنوان اسوه و الگوی بارز مجاهدت و تلاش در راه تحقق آرمانها یاد کرد و از جامعه علمی شهرستان به ویژه دانشگاهیان دانشگاه آزاد گناوه خواست تا درس مجاهدت و تلاش و فداکاری در مسیرنیل به اهداف والا را از شهداء بیاموزند.                                                                                 

شهرستان گناوه 230 شهید در دوران مقدس تقدیم میهن و انقلاب کرده و مزین به شهید گمنام و یک شهید مدافع حرم است.   

                                                             

پیوند های مفید

آرشیو اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر  گناوه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس دانشگاه : بندرگناوه - چهارراه معلم-خیابان دانشگاه آزاد اسلامی 

تلفن تماس : 07733148399-07733148400-07733148320


.:|کلیه حقوق این سایت در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه میباشد می باشد|:.