نمایش از 12 اسفند 1396 بازدید: 1311
پرینت

تکریم و معارفه مسوول حراست دردانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه      

امروز شنبه در مراسمی  مسوول جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه وخبرنگار آنا در جریان مراسم تکریم و معارفه در واحد گناوه ،سید عباس موسوی به عنوان مسوول حراست واحد معرفی شد.                                                                                                                                                                       

سید عباس موسوی که تا قبل از سمت جدید به عنوان مدیر داخلی با واحد گناوه همکاری داشته است ، در سخنانی با قدردانی از زحمات مسوول سابق اظهار امیدواری کرد که بتواند در سمت جدید در راستای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر دانشگاه مثمر ثمر باشد.                                                                 

 ابراهیم عربزاده مسوول سابق حراست دانشگاه با ارائه گزارشی کوتاه از عملکرد خود در دوران تصدی مسئولیت ، اعلام کرد که آماده است تا تجربیات خود را جهت ادامه راه در اختیارمسوول جدید قرار دهد. ایشان با قدردانی از اساتید و کارکنان واحد،حراست را مسوولیت خطیری دانست و  برای سرپرست جدید در مسیر پیش رو آرزوی موفقیت کرد.                                                                                                                                                  

در این جلسه  خانم دکتر زیبا توکلی رییس واحد گناوه از  تلاش بی وقفه، دقت ، ریز بینی وانصاف مسوول سابق در طی دوران تصدی مسوولیت قدردانی کرد. ایشان همچنین با آرزوی موفقیت  برای مسوول جدید همه کارکنان و اساتید را به همدلی و همیاری بیشتر،در جهت نیل به اهداف عالی دانشگاه فرا خواند.                                                                                                            

سرپرست حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر درسخنانی با سپاس ازخدمات مسوول قبلی وتبریک به مسوول جدید گفت که در نگاه کلان در حوزه حراست نگاه قهری جایگاهی ندارد.امیر عباس اقلیما هدف حراست را صیانت و دانشگاه را محیطی مقدس و دارای منزلت دانست.وی اضافه کرد که نیروهای حراستی باید دارای ویژگیهای اعتقادی و تخصصی باشند تا بتوانند بر همه جوانب اجرایی اشراف داشته باشند.

ایشان انجام موفق وظایفی همچون تحقق بخشیدن به شعائر اسلامی، ولایت مداری و ایثار،شناسایی نقاط آسیب پذیر دانشگاه و ارائه به مسوولین دانشگاه در راستای رفع کاستیها ، نهادینه کردن حفظ کرامت و اخلاق اداری و احساس امنیت و آرامش  در دانشگاه ؛ را ازنمونه های اصلی یک حراست  خوب  و موثربرشمرد.

وی گفت که انتظار می رود با توجه به شرایط حساس منطقه و جهان و هجمه معاندین ودشمنان، آگاهی رسانی در تمامی حوزه ها در دستور کار نیروهای حراستی قرار گیرد ،چرا که چنین امری را لازمه امنیت بیشترهمه فعالیتهای سیاسی،اجتماعی ، علمی و فرهنگی می دانیم. اقلیما با اشاره به فرازی از سخنان امام علی (ع) درباره لزوم سلامتی و امنیت در جامعه به عنوان دو نعمت بزرگ ،از همه مسوولین ،کارکنان و اساتید خواست که خودشان را از مجموعه حراست دور ندانند و با شناسایی آفتهای درونی و منافذ آسیب پذیر و با حفظ وحدت و مقابله با تفرقه، حوزه حراست را در راستای تعالی و پیشرفت دانشگاه یاری رسانند.

اقلیما با قدردانی از حمایتهای دکتر عبداللهی دبیر هیات امناء استان بوشهر از حوزه حراست افزود : تحولات بنیادی و اساسی با مدیریت ایشان در استان با سرعت پیگیری و موفقیتهای ارزشمندی روبروی دانشگاهیان استان خواهد بود.

وی در پایان با اشاره به این کلام و توصیه مقام معظم رهبری که "جاذبه را یک اصل است" ، از همه نیروهای حاضر در حوزه حراست خواست که این کلام آقا را سرلوحه و سر مشق خود قرار دهند.      

 

پیوند های مفید

آرشیو اخبار دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر  گناوه

 

 

 

 

 

 

 

 

آدرس دانشگاه : بندرگناوه - چهارراه معلم-خیابان دانشگاه آزاد اسلامی 

تلفن تماس : 07733148399-07733148400-07733148320


.:|کلیه حقوق این سایت در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناوه میباشد می باشد|:.